Kompleks Załęcze

W naszej ofercie znajduje się:

hotel i rekreacja

sala restauracyjna

rehabilitacja

dom seniora

dom pomocy społecznej

W zakresie bazy hotelowej i rekreacyjnej oferujemy zakwaterowanie ze śniadaniem w domkach wolnostojących i budynku głównym, natomiast w strefie rekreacyjnej, w altankach zewnętrznych, przy grillu lub na rowerach, na grzybach czy na placu zabaw można wypocząć w sąsiedztwie lasów Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

Do sali restauracyjnej zapraszamy na śniadania, obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, konferencje, wesela.

Rehabilitacja to gabinety fizykoterapii, gabinety masażu, gabinety hydroterapii, gabinety kinezyterapii. Oferujemy zabiegi dla klienta indywidualnego, turnusy rehabilitacyjne lub pobyty wytchnieniowe.

Dom Seniora to stałe, czasowe i dzienne pobyty dla osób starszych i niepełnosprawnych. Zapewniamy całodobową opiekę, wyżywienie, zajęcia kulturano-oświatowe, opiekę opiekunów, opiekę pielęgniarską i opiekę  lekarza rodzinnego. Nasi Mieszkańcy mają do dyspozycji pokoje jedno-dwu- i trzyosobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Pokoje i łazienki są przystosowane dla osób starszych i niepełnosprawnych. Dysponujemy łóżkami rehabilitacyjnymi, podnośnikiem, chodzikami, wózkami.

Mieszkańcy mają możliwość skorzystania na miejscu z konsultacji psychiatrycznej.

Mieszkańcy mogą korzystać z biblioteki i kaplicy. Zapewniamy też opiekę duszpasterską.

Współpracujemy w zakresie umów pobytowych również z Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie. W naszej kadrze pracowników mamy pracownika socjalnego.